Justyna Koziorowska

Justyna Koziorowska

psychoterapeutka, placówka Mokotów Śródmieście i on line

Jestem psychologiem i dyplomowaną psychoterapeutką. Od kilkunastu lat pracuję indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą od 16.r.ż.

Ukończyłam pełne 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie humanistyczno- egzystencjalnym w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie akredytowane przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz szkolę się w podejściu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR I i II stopień)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach m.in. na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie i  ośrodku terapii Gestalt ko-relacje w Warszawie ,w pracy z osobami przewlekle chorymi, prowadząc grupę i terapię dla osób LGBT, z osobami uzależnionymi od nikotyny w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Od lat współpracuję z poradnią Przystań Psychologiczna prowadząc tam psychoterapię.

Pracuję terapeutycznie w nurcie humanistycznym Gestalt, w pracy korzystam też z innych podejść: m.in. TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu) , wspieram się pracą poprzez ciało, z oddechem. Używam i uczę technik koncentrująco- relaksujących. Interesuję się neuropsychologią w kontekście rozumienia i wspierania człowieka w jego potrzebie psychicznej równowagi.

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem w jego wyjątkowości. Moją rolą jest towarzyszenie Ci w samopoznaniu i wspieranie w szukaniu odpowiedzi na ważne pytania:

Kim jestem” , „Czego potrzebuję”? „Co chcę robić z tym, kim jestem? W jaki sposób mogę być w świecie tak, jak potrzebuję”?

Pomagam:

– osobom doświadczających aktualnych kryzysów życiowych związanych ze zmianami w życiu np. rozstanie z partnerem,

– osobom przeżywającym trudności w życiu prywatnym oraz zawodowym, doświadczającym silnego lęku, smutku i samotności, poczucia małej wartości, pustki, braku sensu, z zaburzeniami odżywiania.

– osobom nadużywającym alkoholu, uzależnionym od nikotyny, pracuję też z uzależnieniami behawioralnymi np. od komórki; internetu

Pracuję z osobami chcącymi żyć pełniej, potrzebującymi lepiej radzić sobie z życiowymi wyzwaniami, pogłębić rozumienie siebie, aby bardziej świadomie i pewnie podejmować życiowe decyzję oraz korzystać ze swoich zasobów do przeżywania przyjemności, radości, pełni.

Pracę terapeutyczną poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji.