Poznaj nas lepiej

Adriana Klos

Adriana Klos

Psychoterapeuta i właściciel Ośrodka

Adriana Klos Blog terapeutyczny

Karolina Solecka

Karolina Solecka

Psychoterapeuta

Marta Zarębska

Marta Zarębska

Psychoterapeuta

Barbara Pastuszek-Lipińska

Barbara Pastuszek-Lipińska

Psychoterapeuta

Małgorzata Kiepurska

Małgorzata Kiepurska

Psychoterapeuta

Urszula Jarząbek

Urszula Jarząbek

Psychoterapeuta

Agata Jagodzińska

Agata Jagodzińska

Psychoterapeuta

Adriana Klos

Adriana Klos

Psychoterapeuta i właściciel Ośrodka

Adriana Klos Blog terapeutyczny

Człowiek interesował mnie od zawsze, dlatego zostałam psychologiem i psychoterapeutką.

Szkoliłam się na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzę ośrodek „Strefa Zmiany” w Warszawie. Pomagam ludziom zmagającym się z lękami, stresem, trudnościami w związku i innych relacjach oraz w kryzysach życiowych.  Pomagam poradzić sobie z traumami, uporządkować życie i  odzyskać spokój.

Pracuję też z parami podczas konsultacji oraz terapii pary.

W swojej praktyce integruję narzędzia różnych szkół psychoterapii, m.in. behawioralno- poznawczej, humanistycznej, psychodynamicznej, a obecnie interesuje mnie tzw. nowa psychoanaliza czyli ISTDP (intensywna krótka terapia psychodynamiczna) oraz lowenowska psychoterapia przez ciało. Nadal się szkolę m.in. w Laboratorium Psychoedukacji.

Publikuję w mediach, m.in. w magazynie „Charaktery”. Prowadzę warsztaty rozwojowe, głównie z zakresu asertywności, która od lat mnie fascynuje.

Jestem autorką książek „Asertywność-klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości” oraz „Rozwód, szansa na lepsze życie”.

Doradzam firmom w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego. Współpracowałam z Centrum Medycznym LuxMed, Bankiem BPH i GE Capital, Mediacomem oraz Nestle Waters Polska.

Prowadzę działalność psychoedukacyjną w social mediach. Znajdziesz mnie na FB, IG oraz na Tik toku.

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem, towarzyszeniem mu w odkrywaniu i przeżywaniu trudnych uczuć, które budzą lęk i zamieniane na mechanizmy obronne, tworzą szkodliwe objawy. Dzięki psychoterapii nauczysz się zmniejszać lęk, rozumieć i doświadczać wszystkich emocji oraz wyłączać szkodliwe obrony. Niewygodne objawy ustąpią, a Ty możesz w pełni cieszyć się życiem.

Prywatnie uwielbiam kino, sztukę i fotografię uliczną. Jestem mamą nastolatka.

Zapraszam do Strefy Zmiany. Sprawdzę, jak możemy Ci pomóc.

adriana.klos@strefazmiany.pl

tel. 516989833

Karolina Solecka

Karolina Solecka

Psychoterapeuta

Jestem Psychologiem, absolwentką kierunków Społeczna Psychologia Kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem po 4 roku podyplomowego szkolenia w terapii poznawczo- behawioralnej, zorganizowanego przez Oxford Cognitive Therapy Centre oraz Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie w pracy klinicznej i prowadzeniu psychoterapii zdobywałam w Polsce. Odbyłam staże zawodowe m.in. na Dziennym Oddziale Psychosomatycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, II Klinice Psychiatrii w Warszawie, czy też w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie na Oddziale Neurologii i Kardiochirurgii. Współtworzyłam i prowadziłam Poradnię Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu oraz działałam na rzecz Poradni Leczenia Bólu. Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie.

Interesuję się nurtem integracyjnym w psychoterapii, najnowszymi kierunkami w terapii poznawczo-behawioralnej (terapia dialektyczno-behawioralna DBT, terapia poznawcza oparta na uważności MBCT, treningi rozwoju osobistego). Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie biorąc udział w licznych warsztatach.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym kryzysu, depresji, lęku oraz osobom z zaburzeniami odżywiania a także DDA. Pracuję pod regularną superwizją licencjonowanych superwizorów PTTPB.

Marta Zarębska

Marta Zarębska

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie pięcioletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej i systemowej w Krakowie. W pracy terapeutycznej bliskie jest mi podejście psychodynamiczne. Pomagam osobom doświadczającym zaburzeń nastroju, zaburzeń nerwicowych i lękowych, z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi oraz osobami pragnącymi dokonać zmiany w swoim życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym i Rehabilitacji Psychiatrycznej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego „ Drewnica” oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie relacje terapeutyczną opartą na zrozumieniu i akceptacji, szacunku oraz zaufaniu. Uważam, że każdy człowiek jest inny, dlatego ważne jest indywidualne podejście do problemu pacjenta.

Swoja pracę poddaje regularnej superwizji.

Na co dzień  pracuje jako psycholog w Ośrodku Wczesnej Interwencji Kryzysowej w Warszawie. Zajmuje się wspieraniem dzieci i ich rodziców w radzeniu sobie z rozmaitymi trudnościami.

W życiu prywatnym lubię spotkania z najbliższymi, podróżowanie oraz taniec.

Barbara Pastuszek-Lipińska

Barbara Pastuszek-Lipińska

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą i muzykiem. Ukończyłam studia psychologiczne na SWPS Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie. Jestem doktorem nauk humanistycznych.

Odbyłam szkolenia terapeutyczne m. in. z zakresu analizy transakcyjnej, psychoterapii psychodynamicznej, Gestalt, krótkoterminowej terapii psychodynamicznej (ISTDP) – łączącej zdobycze szkoły psychodynamicznej i poznawczej – oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Interesuję się najnowszymi kierunkami terapii poznawczo-behawioralnej, tj. terapią dialektyczno-behawioralną (DBT), terapią poznawczą opartą na uważności (MBCT) oraz terapią akceptacji i zaangażowania (ACT).

Ukończyłam także Szkołę Trenerów Biznesu w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Nadal pracuję nad swoim warsztatem psychoterapeutycznym biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych. Prowadzę warsztaty zarządzania zmianą, kreatywności i efektywności osobistej.

W pracy terapeutycznej łączę wiedzę i doświadczenie z wielu obszarów i dziedzin, integruję elementy pracy różnych szkół terapeutycznych, w zależności od trudności zgłaszanych przez pacjentów. Oferuję zarówno terapię krótko-, jak i długoterminową w zależności od głębokości problemu oraz potrzeb pacjenta.

Zapraszam osoby doświadczające różnego rodzaju cierpienia: napotykające trudności w codziennym życiu, doświadczające braku poczucia własnej wartości, odczuwające brak poczucia sensu, przeżywające trudności w relacjach z bliskimi, ze współpracownikami, cierpiące na depresję, zaburzenia nerwicowe, lękowe, obsesyjno-kompulsywne, odżywiania, zaburzenia psychosomatyczne, bądź niewyjaśnione bóle.

Swoją pracę superwizuję.

Małgorzata Kiepurska

Małgorzata Kiepurska

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie kończę szkołę psychoterapii przygotowującą do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pod kierownictwem prof. dr hab. med. Bogdana de Barbaro.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w pracy w placówkach oświatowych, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych oraz jako członek Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Obecnie pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Warszawie, w której udzielam wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzieży, młodym dorosłym, ich rodzicom oraz nauczycielom.

W mojej pracy staram się z dużą uważnością podchodzić do pacjenta i jego potrzeb, aby jak najlepiej go zrozumieć i pomóc. Bliskie jest mi podejście psychodynamiczne i systemowe. Pomagam osobom doświadczającym lęków, depresji, kryzysów życiowych i zawodowych, trudności w relacjach z innymi, pragnących lepiej zrozumieć siebie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Urszula Jarząbek

Urszula Jarząbek

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Szkole Terapii Gestalt w Warszawie. Aktualnie przygotowuję się do otrzymania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Swoją praktykę terapeutyczną rozpoczęłam w Stowarzyszeniu „SPOZA” udzielającym pomocy osobom niepełnosprawnym oraz młodzieży i dorosłym z problemami emocjonalnymi. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia.

Regularnie uczestniczę w warsztatach doszkalających oraz superwizuję swoją pracę. W pracy kieruję się kodeksem etycznym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT).
Wierzę, że, relacja z drugim człowiekiem oparta na zaufaniu, uważności i szacunku, może mieć ogromną moc leczącą i w efekcie doprowadzić do poprawy jakości życia.

Terapia pozwala też poprzez poszerzenie świadomości dostrzec i rozwinąć te aspekty, które dopominają się uwagi i zaopiekowania, a także uwolnić się od starych, niekorzystnych schematów, z których samemu ciężko się wydostać. Efektem jest pełniejsze, bardziej satysfakcjonujące życie, w harmonii ze sobą samym, z innymi ludźmi i ze światem.

Pracuję w języku polskim i angielskim; mam możliwość pracy on-line.

Prywatnie lubię kontakt z naturą, najlepiej odpoczywam w lesie. Lubię też podróże, interesuję się ogrodnictwem oraz medytacją i filozofią zen.

Agata Jagodzińska

Agata Jagodzińska

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Kwalifikacje terapeutyczne zdobyłam podczas 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz 3,5 letniej Szkoły Formowania się Psychoanalityka w Warszawie.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w placówkach Warszawskiego Towarzystwa Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi.

Specjalizuję się w terapii osób doświadczających kryzysów psychicznych, w zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju, ale pomagam też poznać lepiej samego siebie, poczuć się pewniej w życiu, usprawnić komunikację z innymi, poznać wewnętrzne potrzeby i określić prawdziwe życiowe cele.

Prowadzę terapię krótko i długoterminową, pracuję z młodzieżą, dorosłymi i z parami. W gabinecie i on line.

Swoją pracę poddaję superwizji oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach, warsztatach, konferencjach.

Również prywatnie lubię to co łączy się z wyrażaniem swych emocji i pragnień – malarstwo, literaturę piękną, jazz, teatr.