Dorota Gromnicka

Dorota Gromnicka

psychoterapeutka on line

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą. Psychoterapię prowadzę w nurcie integracyjnym. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Studia magisterskie ze specjalnością psychologia kliniczna i osobowości ukończyłam na UKSW w Warszawie. Studiowałam również moduły psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie.

Wybrałam psychoterapię z pasji bycia w kontakcie z drugim człowiekiem, odkrywania drogi do ulgi i pozytywnych zmian. Mamy tylko jedno życie i warto zrobić wszystko, aby było to życie piękne. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie siłę, by usłyszeć siebie, stać się wolnym i zmieniać swoje życie na lepsze.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób, które borykają się z różnymi problemami życiowymi, przebywają w kryzysie, przeżywają trudności w relacjach z bliskimi, cierpią na depresję, lęki, nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, dotyka ich DDA. Prowadzę także psychoterapię par oraz konsultacje rodzicielskie.

Jestem autorką książek i artykułów o tematyce psychologicznej.