Adriana Klos

Adriana Klos

psychoterapeutka i właścicielka Ośrodka, placówka Praga Płd, i on line

Człowiek interesował mnie od zawsze, dlatego zostałam psycholożką i psychoterapeutką.

Szkoliłam się na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Założyłam i prowadzę ośrodek „Strefa Zmiany” w Warszawie. Pomagam ludziom zagubionym, zmagającym się z lękiem, depresją, stresem, trudnościami w związkach i innych relacjach oraz w kryzysach życiowych.  Pomagam poradzić sobie z traumami, uporządkować życie i odzyskać spokój i poczucie sensu.

W swojej praktyce integruję narzędzia różnych szkół psychoterapii, ale najbliższy jest mi nurt psychoterapii humanistycznej, doświadczeniowej. Korzystam z EFT (Emotion Focused Therapy), focusingu oraz EMDR(Eye Movement Desensitization and Reprocessing).

Jestem autorką książek „Asertywność, klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości”, „Rozwód, szansa na lepsze życie” oraz współautorką książki „Jak być szczerym ze sobą. Od unikania trudnych doświadczeń, do prawdziwej akceptacji siebie”.

Prowadzę też działalność psychoedukacyjną w social mediach.

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem, towarzyszeniem mu w odkrywaniu i przeżywaniu trudnych uczuć, które budzą lęk i nie pozwalają realizować celów życiowych. Pomagam doświadczyć i zrozumieć, co zakłóca spokój wewnętrzny i jak odzyskać równowagę. Swoją pracę regularnie superwizuję. Kilka razy w roku uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

Wraz z Zespołem zapraszamy do Strefy Zmiany, do naszych dwóch placówek: przy ul. Litewskiej w Śródmieściu oraz Kiprów na Pradze Południe. Jesteśmy też dostępni on line.

Napisz do nas, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc.

We can also help you in English, if you need. Contact us, and we will check, how to help you. You are welcome.