Adriana Klos

Adriana Klos

psychoterapeutka i właścicielka Ośrodka, placówka Praga Płd, Litewska i on line

Człowiek interesował mnie od zawsze, dlatego zostałam psychologiem i psychoterapeutką.

Szkoliłam się na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzę ośrodek „Strefa Zmiany” w Warszawie. Pomagam ludziom zmagającym się z lękami, stresem, trudnościami w związku i innych relacjach oraz w kryzysach życiowych.  Pomagam poradzić sobie z traumami, uporządkować życie i  odzyskać spokój.

Pracuję też z parami podczas konsultacji oraz terapii pary.

W swojej praktyce integruję narzędzia różnych szkół psychoterapii, m.in. behawioralno- poznawczej, humanistycznej, psychodynamicznej, a obecnie interesuje mnie tzw. nowa psychoanaliza czyli ISTDP (intensywna krótka terapia psychodynamiczna) oraz lowenowska psychoterapia przez ciało. Nadal się szkolę m.in. w Laboratorium Psychoedukacji.

Publikuję w mediach, m.in. w magazynie „Charaktery”. Prowadzę warsztaty rozwojowe, głównie z zakresu asertywności, która od lat mnie fascynuje.

Jestem autorką książek „Asertywność, klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości”, „Rozwód, szansa na lepsze życie” oraz „Jak być szczerym ze sobą. Od unikania trudnych doświadczeń, do prawdziwej akceptacji siebie”.

Doradzam firmom w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego. Współpracowałam z Centrum Medycznym LuxMed, Bankiem BPH i GE Capital, Mediacomem oraz Nestle Waters Polska.

Prowadzę działalność psychoedukacyjną w social mediach. Swoją pracę regularnie superwizuję.

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem, towarzyszeniem mu w odkrywaniu i przeżywaniu trudnych uczuć, które budzą lęk i zamieniane na mechanizmy obronne, tworzą szkodliwe objawy. Dzięki psychoterapii nauczysz się zmniejszać lęk, rozumieć i doświadczać wszystkich emocji oraz wyłączać szkodliwe obrony. Niewygodne objawy ustąpują, a Ty możesz w pełni cieszyć się życiem.

Prywatnie uwielbiam kino, sztukę i fotografię uliczną. Jestem mamą nastolatka.

Zapraszam do Strefy Zmiany, do naszych dwóch placówek: przy ul. Litewskiej na Mokotowie oraz Kiprów na Pradze Południe. Jesteśmy też dostępni on line.

Napisz do nas, a sprawdzę, jak możemy Ci pomóc.

We can also help you in English, if you need. Contact us, and we will check, how to  help you. You are welcome.