Psychoterapeutka Adriana Klos zaprasza na cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet: Kobiecość jest siłą! Odkrywanie i wzmacnianie mocnych stron

Adriana Klos
Autor: Adriana Klos

Możesz awansować, realizować życiowe cele i sięgać po własne marzenia, bo masz w sobie siłę, która pozwoli Ci spełniać się i osiągać  sukcesy. Czy wiesz jakie są Twoje mocne strony,  jakie „kobiece cechy” pomogą Ci rozwijać się i być szczęśliwą? Podziel się tą cenną wiedzą z innymi! A może czujesz, że nie ma w Tobie wewnętrznej siły? Od dawna bowiem jesteś zmęczona, zagubiona i nie potrafisz podjąć żadnej decyzji, sama siebie nie rozumiesz… Zawsze możesz odzyskać wpływ na swoje życie, odnaleźć klucz do samej siebie i odkryć na nowo swoje wewnętrzne bogactwo. Podczas warsztatu wydobędziesz z siebie swoje najlepsze zasoby, lepiej siebie zrozumiesz i uzyskasz nową, pozytywną energię, siłę i wiarę w siebie. Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • odkryć i wzmocnić swoje zalety
  • zrozumieć co ogranicza Twoją moc
  • znaleźć w sobie siłę do realizacji celów
  • nabrać pewności siebie i wykorzystywać swoje zasoby
  • w bezpiecznych warunkach skonfrontować się ze swymi ograniczeniami i z „krytykiem wewnętrznym”
Na warsztat zaprasza prowadząca: Adriana Klos, psycholog i psychoterapeuta ośrodka Strefa Zmiany oraz Centrum Medycznego LuxMed.
Szczegóły oferty: tel. 516989833.
Facebooktwitterlinkedinmail