Agnieszka Kaczmarek-Muller

Agnieszka Kaczmarek-Muller

psychoterapeutka, stacjonarnie w Toruniu oraz on line

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Higieny Psychicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par, małżeństw i rodzinną, również w języku niemieckim. Pracuję z dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia online, jak i stacjonarnie w Toruniu, w Berlinie oraz w Frankfurt (Oder).

Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, depresją, niską samooceną, doświadczającym nadmiernego stresu, agresji, lęku, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, trudności wychowawczych z dziećmi, przeżywającym kryzys w związku.

Relacja jest lecząca, dlatego dbam o nawiązanie bezpiecznej relacji, szanowania granic relacji Staram się, aby moja praca cechowała się szczególną uważnością i starannością, tak aby Klient czuł się bezpieczny i zaakceptowany. W centrum mojej uwagi jest cały człowiek, a zatem spostrzegam go holistycznie, wspólnie szukamy źródła problemu i wspólnie znajdujemy rozwiązania w myśl: „nic co ludzkie, nie jest mi obce”.