Partnerzy

mamazone_big

Mamazone.pl to serwis parentingowy dla kobiet, związany z tematyką macierzyństwa, związków, zdrowia. Strefa Zmiany współpracuje z serwisem w zakresie opracowywania artykułów i materiałów do działu psychologia, np. o depresji poporodowej, o przemocy domowej, o związkach, relacjach rodziców z dziećmi itp.

sportmania

Sportmania – Klub Dobrego Samopoczucia to klub sportowy, który łączy rekreację ruchową z harmonią duszy i umysłu. Strefa Zmiany prowadzi konsultacje psychologiczne wspomagające odchudzanie w ramach programu Chudnę-Zwyciężam.

chudne

luxmed

logo

Portal dla rodziców o ciąży, porodzie, wychowaniu i pielęgnacji dzieci. Wspiera nasze warsztaty dla mam i rodziców. Strefa Zmiany współpracuje z nim prowadząc blog o radościach i troskach rodzicielstwa „Jestem mamą, jestem sobą”.

parenting

Serwis o ciąży, porodzie, wychowaniu. Nasz psycholog jest ekspertem dla kobiet na forum serwisu.

mno-logo-grupy.gif

Portal Manager na obcasach został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Biznesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne. Strona skierowana jest do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoją karierę zawodową. Swoją uwagę portal poświęca zarówno świeżo upieczonym absolwentkom – managerom na starcie, asystentkom, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Biznesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.

ART-logo_mod

A.R.T. www.przeciwprzemocy.pl to projekt informacyjny, który ma za zadanie pokazywać działania prewencyjne oraz szeroko rozumianą pomoc ofiarom przemocy. W ramach projektu prowadzone jest doradztwo psychologiczne, pedagogiczne i prawne dla osób stykających się z przypadkami dzieci krzywdzonych. Organizowane są specjalistyczne szkolenia i warsztaty z zakresu problematyki dziecka krzywdzonego dla profesjonalistów oraz zespołów interdyscyplinarnych. Prowadzone są badania i analizy poszerzające wiedzę o problemie oraz stanowiące podstawę projektowania działań.

egodziecka

logo-0-5

Fundacja ZERO-PIĘĆ działa na rzecz dzieci oraz ich opiekunów, wspierając ich w budowaniu dobrych relacji, czyli takich, które umożliwiają dzieciom rozwój zgodny z ich naturalnym potencjałem, a rodzicom dają radość z uczestnictwa w tym procesie. Fundacja prowadzi też wiele działań na rzecz profesjonalistów, którzy mogą im w tym pomagać. Jest nam bliska idea „interwencji prewencyjnej”, w myśl której wsparcie udzielane niemowlętom, małym dzieciom i ich rodzinom odpowiednio wcześnie (już w okresie ciąży czy w pierwszym roku życia dziecka), może zapobiegać poważnym problemom w przyszłości. Dlatego prowadzimy warsztaty zarówno dla rodziców małych dzieci, jak i tych, którzy dopiero spodziewają się przyjścia na świat swego potomstwa, a także udzielamy konsultacji indywidualnych.